Fotowoltaika Wielkopolska

Jesteśmy specjalistami w zakresie instalacji paneli fotowoltaicznych, magazynów energii, pomp ciepła i klimatyzacji. Zasięg oferowanych przez nas usług obejmuje przede wszystkim województwo wielkopolskie, choć działamy też poza jego granicami. Nasi projektanci i ekipy montażowe zrealizowały już setki zamówień dla zadowolonych klientów.

Nasz zespół składa się z fachowców, którzy zostali odpowiednio wykwalifikowani do projektowania oraz instalacji systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła i klimatyzacji – zarówno dla domu jak i dla firm czy gospodarstw rolnych.

Oferujemy kompleksową obsługę klienta, zaczynając od wyceny instalacji, przygotowanie indywidualnego projektu, aż do montażu. Pomagamy również uzyskać różne formy dofinansowania, aby obniżyć koszt inwestycji. Przy tworzeniu projektu bierzemy pod uwagę dotychczasowe zużycie energii elektrycznej i cieplnej oraz rzeczywiste zapotrzebowanie.

Energia za free od GET FREE!

Oferujemy kompleksową obsługę. Zaczynamy od wyceny, przygotowujemy projekt, a na koniec montujemy. Pomagamy uzyskać dofinansowanie, co znacznie obniża koszty inwestycji.

Stale poszerzamy swoją wiedzę w zakresie nowoczesnych rozwiązań energetycznych i jesteśmy na bieżąco z wszelkimi branżowymi nowościami, aby świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Fotowoltaika oraz branża energii odnawialnej to dla nas coś więcej niż nasza praca – to również pasja. W pełni wierzymy w zalety, które niesie za sobą fotowoltaika – ta niesamowicie szybko rozwijająca się technologia. Równie ważne są dla nas wartości ekologiczne. Chcemy przyczyniać się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, a tym samym chronić nasze środowisko. Dlatego sami zdecydowaliśmy się na zainstalowanie paneli fotowoltaicznych na dachu naszej siedziby i jesteśmy niezwykle zadowoleni z tej decyzji.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że każdy projekt, niezależnie od jego rozmiaru, realizujemy sprawnie i w pełni  profesjonalnie. Każdego dnia w Get Free czeka na Państwa zespół ekspertów gotowych do zaproponowania indywidualnie dobranej oferty.

Fotowoltaika Poznań

Nasza siedziba znajduje się w Suchym Lesie koło Poznania. Zapraszamy do naszego biura przy ulicy Akacjowej 4, gdzie z przyjemnością wysłuchamy Państwa potrzeb, dobierzemy najodpowiedniejsze rozwiązanie i odpowiemy na wszelkie pytania.

Nasze certyfikaty

Wiedzę oraz umiejętności, które posiadamy potwierdzić mogą otrzymane przez nas certyfikaty.