Fotowoltaika Wielkopolska

Jesteśmy specjalistami w zakresie instalacji paneli fotowoltaicznych w Wielkopolsce. Zasięg oferowanych przez nas usług obejmuje przede wszystkim województwo Wielkopolskie, jednak zdarza się, że nasze działania wykraczają poza teren Wielkopolski. Większość naszych realizacji znajduje się w takich miejscowościach jak: Poznań, Suchy Las, Krzyszkowo, Sokolniki Małe, Kaźmierz oraz Kiszewo.

Nasz zespół składa się z fachowców, którzy zostali odpowiednio wykwalifikowani do projektowania oraz instalacji systemów fotowoltaicznych zarówno dla domu jak i dla firm czy gospodarstw rolnych. Oferujemy kompleksową obsługę klienta, zaczynając od wyceny instalacji, po przygotowanie projektu, aż do montażu. Pomagamy również uzyskać dofinansowanie na fotowoltaikę aby obniżyć koszt inwestycji. Przy tworzeniu projektu bierzemy pod uwagę dotychczasowe zużycie energii elektrycznej i rzeczywiste zapotrzebowanie. Stale poszerzamy swoją wiedzę w zakresie fotowoltaiki i jesteśmy na bieżąco z wszelkimi branżowymi nowościami aby świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Fotowoltaika oraz branża energii odnawialnej to dla nas coś więcej niż nasza praca – to również pasja. W pełni wierzymy w zalety jakie niesie za sobą fotowoltaika ta niesamowicie szybko rozwijająca się technologia. Wartości ekologiczne są dla nas bardzo ważne i sami chcemy przyczyniać się do zmniejszenia emisji węgla, a tym samym chronić nasze środowisko. Dlatego sami zdecydowaliśmy się na zainstalowanie paneli fotowoltaicznych na dachu naszej siedziby i jesteśmy niezwykle zadowoleni z tej decyzji.

fotowoltaika Wielkopolska, fotowoltaika dla firmy - siedziba Get Free
Instalacja fotowoltaiczna w siedzibie Get Free – Poznań, Wielkopolska

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że każdy projekt, niezależnie od jego rozmiaru, realizujemy sprawnie i w pełni profesjonalnie. Każdego dnia w Get Free czeka na Państwa zespół 4 ekspertów ds. fotowoltaiki, gotowych do zaproponowania indywidualnie dobranej oferty.

Fotowoltaika Poznań

Nasza siedziba znajduje się w Suchym Lesie koło Poznania. Zapraszamy do naszego biura przy ulicy Akacjowej 4, gdzie z przyjemnością wysłuchamy Państwa potrzeb, dobierzemy najodpowiedniejsze rozwiązanie i odpowiemy na wszelkie pytania.

Nasze Certyfikaty

Wiedzę oraz umiejętności, które posiadamy potwierdzić mogą otrzymane przez nas certyfikaty, a to niektóre z nich:

Menu