System montażu paneli fotowoltaicznych marki ESDEC

Skróć czas i zwiększ precyzję prac na dachu korzystając z nowoczesnego rozwiązania ESDEC.

Michał Kornas +48 573 914 780 [email protected]

logo firmy esdec - systemy montażu paneli fotowoltaicznych - oraz logo Get Free - fotowoltaika wielkopolska

Firma GET FREE Spółka z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem systemów ESDEC na terenie całej Polski.

SZYBKO I ŁATWO

Systemy montażowe paneli fotowoltaicznych ESDEC są specjalnie opracowane dla instalatorów. Wszystkie systemy są kompaktowe i łatwe w instalacji. Każdy system jest lekki, ale wytrzymały. Dzięki unikalnej konstrukcji nie ma już potrzeby wiercenia i piłowania. W ten sposób oszczędzasz czas, miejsce i energię.

MINIMALNA ILOŚĆ KOMPONENTÓW

Nasze systemy montażowe składają się tylko z kilku elementów. Uniwersalna szyna i praktyczny system mocowania na rzepy czynią je wyjątkowymi. Do instalacji potrzebne jest tylko jedno narzędzie. Szyny i zaciski do paneli są uniwersalne i nadają się do różnych typów dachów. Kable i optymalizatory mocy można łatwo zamocować.

DO WSZYSTKICH TYPÓW DACHÓW

Esdec oferuje system montażu dla każdego rodzaju dachu. Posiadamy systemy montażowe do dachów spadzistych, takich jak dachy stalowe, dachówki i dachówki łupkowe, ale także do dużych i małych dachów płaskich. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat zapasów i procesu składania zamówień.

BEZPIECZNE, NIEZAWODNE I TRWAŁE

Wszystkie nasze systemy montażowe są wykonane z mocnych i lekkich materiałów, takich jak stal i wysokiej jakości aluminium. Każdy system montażu paneli fotowoltaicznych jest testowany na całym świecie i jest odporny na burze, ogień, deszcz i błyskawice. Unikalny system haczyków i zatrzasków zapobiega wierceniu w dachu. Zmniejsza to ryzyko wycieków. Na wszystkie nasze systemy montażowe udzielamy 20 lat gwarancji.

O firmie ESDEC

Firma ESDEC oferuje systemy montażu paneli fotowoltaicznych już od 2004 roku. Obecnie jest liderem na międzynarodowym rynku fotowoltaiki. 

Firmę stworzyli instalatorzy paneli fotowoltaicznych. Dzięki temu od samego początku istnienia firmy, dużą wagę przywiązywano do wygody dla instalatora. Elementy, z których składają się systemy montażowe są lekkie i wygodne w montażu. Montaż odbywa się szybko i beż żadnych komplikacji. 

Dla ESDEC bardzo ważne jest bezpieczeństwo i innowacja. Producent jest na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Łączy międzynarodową ekspertyzę inwestując w innowacyjne rozwiązania i stały rozwój.  

Systemy montażowe ESDEC przeszły wszelkie testy i spełniają normy bezpieczeństwa.

Dzięki przejęciom kilku amerykańskich firm jest liderem rynku w USA w segmencie fotowoltaiki dla domu. 

Od 2020 roku firma zamierza skupić się na ekspansji na rynki europejskie.