Systemy montażowe ESDEC

Skróć czas i zwiększ precyzję prac na dachu korzystając z nowoczesnego rozwiązania ESDEC.

Zadzwoń: +48 573 914 780
Napisz: a.mech@getfree.pl

Firma GET FREE Spółka z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem systemów ESDEC na terenie całej Polski.

SZYBKO I ŁATWO

Systemy montażowe Esdec do paneli słonecznych są specjalnie opracowane dla instalatorów. Wszystkie systemy są kompaktowe i łatwe w instalacji. Każdy system jest lekki i wytrzymały. Dzięki unikalnej konstrukcji nie ma już potrzeby wiercenia i piłowania. W ten sposób oszczędzasz czas, miejsce i energię.

MINIMALNA ILOŚĆ KOMPONENTÓW

Nasze systemy montażowe składają się tylko z kilku elementów. Uniwersalna szyna i praktyczny system mocowania na rzepy czynią je wyjątkowymi. Do instalacji potrzebne jest tylko jedno narzędzie. Szyny i zaciski do paneli są uniwersalne i nadają się do różnych typów dachów. Kable i optymalizatory mocy można łatwo zamocować.

DO WSZYSTKICH TYPÓW DACHÓW

Esdec oferuje system montażu dla każdego rodzaju dachu. Posiadamy systemy montażowe do dachów spadzistych, takich jak dachy stalowe, dachówki i dachówki łupkowe, ale także do dużych i małych dachów płaskich. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat zapasów i procesu składania zamówień.

BEZPIECZNE, NIEZAWODNE I TRWAŁE

Wszystkie nasze systemy montażowe są wykonane z mocnych i lekkich materiałów, takich jak stal i wysokiej jakości aluminium. Każdy system jest testowany na całym świecie i jest odporny na burze, ogień, deszcz i błyskawice. Unikalny system haczyków i zatrzasków zapobiega wierceniu w dachu. Zmniejsza to ryzyko wycieków. Na wszystkie nasze systemy montażowe udzielamy 20 lat gwarancji.

Menu