Referencje

Zaufali nam

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

30/10/2023

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu to jedna z najważniejszych uczelni przyrodniczych w Polsce. Oferuje studia rolniczo-leśne na 3 poziomach kształcenia. Prowadzi również zróżnicowaną działalność badawczą na wielu płaszczyznach, np. w zakresie biotechnologii, ekoenergetyki czy ochrony środowiska.

O naszej współpracy napisali tak

Instytucja wskazała na korzystne warunki realizacji zlecenia, zarówno w wymiarze finansowym, jak i organizacyjnym. Zwróciła również uwagę na naszą rzetelność i szybkość wykonania instalacji.

BF Promotion

10/08/2023

BF Promotion to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i importem akcesoriów oraz gadżetów reklamowych. W swojej ofercie posiada personalizowane rozwiązania na rzecz promocji marek, firm i biznesów. Wykonuje nadruki na różnorodnych tworzywach i produkuje szeroką gamę materiałów pasmanteryjnych.

O naszej współpracy napisali tak

Firma BF Promotion doceniła naszą terminowość, dokładność i profesjonalizm. Pozytywne wrażenie wywarło również zaangażowanie, z jakim wykonujemy swoją pracę, zarówno pod względem technicznym, jak i formalnym.

SOLTEX Nieruchomości

20/01/2023

Firma SOLTEX Nieruchomości zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami. Dysponuje nowoczesnymi powierzchniami biurowymi, magazynowymi i komercyjnymi. Bierze także udział w realizacji projektów budowlanych, a następnie pośredniczy w obrocie powstałymi budynkami.

O naszej współpracy napisali tak

Firma doceniła kompetencje naszych pracowników oraz terminowość wykonania zlecenia. Ważną rolę odegrały także wysokiej jakości produkty, które stosujemy. W efekcie całość instalacji działa bezpiecznie i z maksymalną wydajnością.

Hotel Ibis Poznań Północ

28/09/2021

Ibis to międzynarodowa sieć hoteli, oferująca komfortowe, nowocześnie urządzone pokoje. Oddział Poznań Północ posiada także m.in. w pełni wyposażone sale konferencyjne, centrum fitness, parking i restaurację. Znajduje się w dogodnej odległości od ważnych miejskich obiektów i atrakcji.

O naszej współpracy napisali tak

Uznanie Hotelu Ibis zyskaliśmy za sprawą terminowości i sprawności wykonania instalacji. Na uwagę zasługuje także profesjonalizm naszego zespołu, który chętnie pomaga w wyborze najlepszych rozwiązań.

Straż Pożarna w Koszalinie

31/08/2021

Straż Pożarna w Koszalinie czuwa nad bezpieczeństwem, usuwając zagrożenia dla ludzi i ich mienia, zwierząt oraz środowiska naturalnego. Zajmuje się prewencją i walką z pożarami, a także eliminuje skutki klęsk żywiołowych i katastrof. Świadczy pierwszą pomoc przed przybyciem kwalifikowanych służb medycznych.

O naszej współpracy napisali tak

Straż Pożarna w Koszalinie poleca naszą firmę ze względu na sprawność i profesjonalizm ekipy montażowej, a także elastyczne podejście do klienta. Pozytywne wrażenie wywarła również jakość materiałów użytych do wykonania instalacji.

VIRGO Firma wielobranżowa

20/08/2021

VIRGO to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją wyrobów budowlanych z betonu. Specjalizuje się także w wydobyciu kamieni ozdobnych, skał wapiennych, gipsu, kredy, łupków, żwiru, piasku oraz torfu. Odpowiada również za wytwarzanie, przesył i dystrybucję energii elektrycznej.

O naszej współpracy napisali tak

Firma VIRGO podkreśliła systematyczność i dokładność prowadzonych przez nas prac. Zaznaczyła także, że kontakt z doświadczonym zespołem pozwolił zapobiec różnego rodzaju błędom podczas użytkowania.

ARCHI-LOOK Biuro architektoniczne

26/07/2021

Biuro architektoniczne ARCHI-LOOK zajmuje się projektowaniem budynków mieszkalnych, usługowych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Uczestniczy w procesach inwestycyjnych i budowlanych. Wykonuje również plany przekształcenia istniejących obiektów oraz adaptacje gotowych projektów.

O naszej współpracy napisali tak

Biuro ARCHI-LOOK zwróciło uwagę na profesjonalizm i szeroką wiedzę naszych pracowników. Doceniło rzetelność i pełne poświęcenie w działaniu. Pozytywne wrażenie wywarł również nacisk, jaki kładziemy na satysfakcję nabywców.

BMFO Nieruchomości

25/03/2021

Firma BMFO Nieruchomości zajmuje się obsługą rynku nieruchomości. W zakres jej zadań wchodzi także administracja biurowa i wsparcie w procesie prowadzenia działalności gospodarczej. Oferta obejmuje również wynajem oraz dzierżawę pojazdów, maszyn i urządzeń.

O naszej współpracy napisali tak

Firma zwróciła uwagę na terminowość oferowanych usług oraz dbałość o detale. Podkreśliła fachowość i zaangażowanie. Dużą rolę odegrał również fakt, że nasz zespół gwarantował pełną dostępność i gotowość do pomocy.

ECOMP Instalacje elektryczne

10/03/2021

ECOMP jest przedsiębiorstwem, którego działalność opiera się na sprzedaży sprzętu komputerowego, instalacji automatyki do bram i szlabanów, montażu systemów alarmowych, a także produkcji urządzeń elektronicznych. Co więcej, firma prowadzi profesjonalny serwis kas i drukarek fiskalnych.

O naszej współpracy napisali tak

Firma oceniła współpracę z nami jako bardzo satysfakcjonującą. Na uwagę szczególnie zasłużyła dbałość o pożądane, wysokie standardy wykonania produktów, a także wiedza i komunikatywność personelu.

Ascella Sprzedaż hurtowa

14/07/2020

Głównym obszarem działalności firmy Ascella jest sprzedaż hurtowa, w tym sprzedaż komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Przedsiębiorstwo oprócz usług informatycznych oferuje również specjalistyczne roboty budowlane, doradztwo finansowe oraz obsługę rynku nieruchomości.

O naszej współpracy napisali tak

Firma Ascella zwróciła uwagę na kompleksowość naszych usług. Inwestycja została poprzedzona analizą opłacalności oraz propozycjami wsparcia finansowego. Pozytywne wrażenie wywarła również staranność prac i ich zgodność z dokumentacją.